Kształcimy młodzież od ponad 75 lat.

Aktualności

SUKCES DZIEWCZĄT W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 2 października 2018 r. nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Nowotomyskim Parku Miejskim. W tym roku wyjątkowo, w porównaniu do poprzednich lat, nie zanotowaliśmy na tych zawodach wielkich sukcesów. Tym razem tylko jedna nasza sztafeta znalazła się na podium i do tego na jego najniższym stopniu. Jednak i tak ten sukces również cieszy. Nie zawsze można przecież wygrywać J. Nasza sztafeta dziewcząt zdobyła brązowy medal. W połowie rywalizacji prowadziliśmy i mieliśmy ogromną przewagę nad resztą konkurencji. Jednak później stopniowo traciliśmy ten dystans, aż ostatecznie uplasowaliśmy się na trzecim miejscu. Natomiast nasi chłopcy zajęli IV miejsce.