Kształcimy młodzież od ponad 75 lat.

Aktualności

Wyjazd do Brukseli – kolejny sukces Emilii Nowickiej

 

Wyjazd do Brukseli – kolejny sukces Emilii Nowickiej

Jury konkursu: 100. ROCZNICA POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918-1919 na opracowanie projektu pt: „Jak wyobrażam sobie obchody 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego” wyłoniło laureatów oraz przyznało wyróżnienia na poziomie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Główną nagrodą – wyjazdem do Parlamentu Europejskiego w Brukseli uhonorowana została:Emilia Nowicka – uczennica klasy IV Technikum Organizacji Reklamy w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi.

Do wyjazdu w dniach od 3 do 6 września 2016 r. zaproszono także opiekuna projektu Pana mgr. Piotra Kościańskiego. Organizatorem konkursu był Zarząd Główny Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919, a fundatorem wyjazdu jest Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Krystyna Łybacka.

Emilii i Panu Piotrowi GRATULUJEMY!

Warto przypomnieć, że 30 listopada 2015 roku Emilia Nowicka – otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów, a w czerwcu tego roku odebrała nagrodę za drugie miejsce w powiatowym konkursie plastycznym na plakat „Żołnierze Wyklęci – Żołnierze Niezłomni”