Kształcimy młodzież od 50 lat.

Aktualności

Aktualności

KARTKA URODZINOWA DLA OLI

15 listopada 2015

Ola Ziętarska z Wąsowa, 15 listopada obchodziła swoje 10 urodziny. Z tej okazji, specjalnie dla niej, zorganizowana została akcja wysyłania kartek urodzinowych. Ola przez ponad rok przebywała w szpitalu. Jest po dwóch przeszczepach szpiku i chemioterapii. W związku z tym dziewczynka jest osłabiona, brak jej odporności, a co za tym idzie nadal ma ograniczone kontakty ze światem i rówieśnikami.
Wszyscy ludzie dobrej woli, którzy śledzą losy Oli od samego początku, i ci co poznali ją dopiero teraz, włączyli się w tą fantastyczną inicjatywę by zrobić dziewczynce niespodziankę.
Pod koniec października, za pośrednictwem Samorządu Szkolnego, który nagłośnił i rozpropagował akcję pod hasłem „Kartka urodzinowa dla Oli”, nasza szkoła także się do niej przyłączyła.
Klasy, które z zaangażowaniem włączyły się do akcji to: 4TOR, 3W, 3 SW, 3 TL, 2 GW, 2S, 2TOR, 1SW, 1TL 1.

W większości kartki były robione samodzielnie, ręcznie. W sumie udało nam się zebrać około 150 kartek, które za pośrednictwem, opiekuna i koordynatora akcji w naszej szkole, pani Agnieszki Elantkowskiej – Szymańskiej zostały przekazane do Gimnazjum Publicznego w Wąsowie. W dniu urodzin Oli, wolontariusze „Erki” – wolontariatu Gimnazjum w Wąsowie, działającego pod opieką p. Jadwigi Elantkowskiej osobiście przekazali zebrane także przez nas kartki.

Samorząd Szkolny dziękuje uczniom za wrażliwość i empatię, a wychowawcom i nauczycielom za agitację swoich podopiecznych oraz kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży.

Od Oli i jej mamy otrzymaliśmy oficjalne podziękowania.

Skip to content