Aktualności

Aktualności

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH `2023

28 kwietnia 2023

W dniu 4 kwietnia 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych. Startujący uczniowie biegli na swój jak najlepszy wynik w klasyfikacji indywidualnej. Ponadto była prowadzona klasyfikacja drużynowa wszystkich startujących zespołów. Tegoroczne zawody w biegach przełajowych odbyły się po raz kolejny na terenach leśnych w Bolewicku.

W dotyczącej nas rywalizacji odbyły się dwa biegi w kategorii szkół ponadpodstawowych: dziewcząt i chłopców. Najlepszy wynik spośród naszych reprezentantów osiągnęła Samanta Kaczmarek z klasy IV PTL2, która w biegu dziewcząt uplasowała się na III miejscu! J Pozostali nasi biegacze i biegaczki w większości zajęli punktowane miejsca. Nie złożyło się to jednak na medalowy wynik jako zespół. Obie nasze drużyny: dziewcząt i chłopców, uplasowały się tuż za podium na IV miejscu. Należą się jednak oczywiście brawa i podziękowania dla wszystkich za walkę oraz zaangażowanie. A Samancie gratulujemy brązowego medalu! J