Kształcimy młodzież od 50 lat.

Aktualności

Aktualności

Nasze zwycięstwo w końcowej klasyfikacji sportowej szkół ponadpodstawowych w powiecie nowotomyskim!

2 lipca 2023

W czwartek 15 czerwca 2023 roku w hali Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu odbyła się uroczystość podsumowująca sportową rywalizację szkół w powiecie nowotomyskim. Prowadzącym całą galę był pan Jakub Skrzypczak – dyrektor Powiatowego Centrum Sportu. Podczas wydarzenia przedstawiona została sportowa klasyfikacja szkół powiatu nowotomyskiego za rok szkolny 2022/2023. W tym roku w klasyfikacji szkół ponadpodstawowych zajęliśmy najwyższe miejsce na podium!

Rok szkolny 2022/2023 pod względem wyników sportowych był dla nas znakomity i dzięki wysokim miejscom naszych uczniów na wielu zawodach zajęliśmy ostatecznie w klasyfikacji końcowej I miejsce! Ponadto uzyskaliśmy za ten wynik gratyfikację finansową w kwocie 600 zł na zakup nowego sprzętu sportowego.

Pamiątkową statuetkę, dyplom i bon do zakupu sprzętu odebrała trójka uczniów w składzie: Samanta Kaczmarek, Jakub Młodystach i Mikołaj Melonek, jako przedstawiciele naszych wszystkich sportowców, którzy przyczynili się do tego dużego sukcesu. Ponadto na uroczystości reprezentowali naszą szkołę: pani dyrektor Elżbieta Helwing, pan Marcin Olekszy i pan Tomasz Kasper – nauczyciele wychowania fizycznego. W części artystycznej uroczystości wystąpiły także uczennice naszej szkoły – Martyna Kaczmarek – Rogacz i Nikola Halasz.

Klasyfikacja szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2022/2023:

  1. Zespół Szkół nr 2 Nowy Tomyśl
  2. Zespół Szkół Zbąszyń
  3. Zespół Szkół Nr 1 Nowy Tomyśl
  4. Zespół Szkół Opalenica
  5. Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego Trzcianka
Skip to content