Kształcimy młodzież od 50 lat.

Aktualności

Aktualności

POŁOWINKI KLAS II TECHNIKUM

22 stycznia 2017

W piątek 20 stycznia 2017 w restauracji „Halszka” w Kuślinie, uczniowie klas II technikum z Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu, obchodzili swoje „Połowinki”:

Klasa II TL 1 – mgr Agnieszka Elantkowska -Szymańska

Klasa II TL 2 – mgr Alina Brzezińska

Klasa II TM – mgr Magdalena Rabiega

Imprezy tego typu, obchodzone są w połowie okresu nauki w danej szkole. Organizacją całości imprezy zajęła się klasa II TL 1 wraz z wychowawcą. Udział w zabawie wzięło około 80 osób – w tym uczniowie z osobami towarzyszącymi, wychowawcy, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni rodzice.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 18.00 częścią oficjalną, a więc powitaniem gości przez uczniów i krótkim przemówieniem pani vice- dyrektor Marzeny Ginter, która otworzyła połowinkowy wieczór.

Na szczególne podziękowania za trud włożony w organizację całej imprezy zasługują uczennice z klasy II TL1: Lucyna Knop, Dominika Sobisiak oraz Monika Riss, a także inni uczniowie, którzy przyczynili się do uświetnienia tej imprezy oraz rodzice, m. in. pani Agata Riss, która zafundowała młodzieży wspaniały tort oraz pan Sobisiak za pomoc w zorganizowaniu napojów. Muzyczną oprawę zapewnił DJ – nasz uczeń Karol Kańduła.

Młodzież tego wieczora prezentowała się niezwykle elegancko. Dziewczęta wystąpiły w pięknych kreacjach, a chłopcy w szykownych garniturach. Uczniowie bawili się bardzo dobrze, a zabawa trwała do 3 w nocy.

Skip to content