Kształcimy młodzież od 50 lat.

Aktualności

Aktualności

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ

24 czerwca 2018

W dniu 22 czerwca 2018 r.  odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Przybyli na nią uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście. W tym roku szkołę kończyli uczniowie z 4 klas: III W, III MW, III S i III FW.

Po wystąpieniu pani dyrektor Elżbiety Helwing nastąpiło uroczyste wręczenie medalu „Złotego Absolwenta”, przyznawanego co roku przez Starostę Powiatu Nowotomyskiego dla najwybitniejszego ucznia. W tym roku to miano uzyskała Paulina Kosicka z klasy III FW. Medal wraz z listem gratulacyjnym dla rodziców, wręczył pan Ireneusz Kozecki – Starosta Powiatu Nowotomyskiego. Paulina otrzymała również nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce, ufundowaną przez CECH Rzemiosł Różnych. Uroczyście to wyróżnienie wręczył – pan Eugeniusz Golon – I Podstarszy CECHU Rzemiosł Różnych w Nowym Tomyślu.

Absolwenci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce otrzymali nagrody książkowe. Nagrodzono także uczniów, którzy mieli znaczne osiągnięcia sportowe.

Uroczystość zakończył występ muzyczny Marty Pikuły – uczennicy klasy I Technikum z naszej szkoły. Wszyscy życzyli absolwentom powodzenia na egzaminach zawodowych oraz pomyślności w dalszym życiu.

Skip to content