Kształcimy młodzież od 50 lat.

Aktualności

Aktualności

STUDNIÓWKA KLAS TECHNIKUM ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2

26 stycznia 2023

20 stycznia 2023 roku uczniowie klas czwartych technikum logistycznego, mechatronicznego i organizacji reklamy, z Zespołu Szkół nr 2  im. dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu, bawili się na tradycyjnym  balu, odliczającym sto dni do matury.  Zabawa odbyła się w  restauracji „Klimkowa Osada” w Cichej Górze.

W części oficjalnej przedstawiciele społeczności uczniowskiej, Miłosz Toporek oraz Klaudia Struzik powitali przybyłych na bal gości. Podziękowali w pierwszej kolejności Dyrekcji Szkoły, wychowawcom: Agnieszce Elantkowskiej – Szymańskiej, wychowawcy kl. IV GTM, Alinie Brzezińskiej, wychowawcy 4GTL, oraz Krzysztofowi Krupińskiemu, wychowawcy kl. IV GTR. Podziękowano także nauczycielom za trud włożony w ich edukację, a także rodzicom za wsparcie i opiekę. Osobne podziękowania należały się organizatorom balu – Julii Mańczak z klasy 4GTR, która wzięła na siebie trud zorganizowania tak dużej imprezy, a która dopieła wszystko na przysłowiowy ostani guzik.

Studniówka tradycyjnie rozpoczęła się polonezem, którego choreografię przygotowała pani  Iwona Knop i pani Jolanta Adamczewska. Udanej zabawy i powodzenia na egzaminach życzyła uczniom pani dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Elżbieta Helwing, która swoim przemówieniem oficjalnie otworzyła studniówkowy wieczór.

Młodzież wraz z osobami towarzyszącymi prezentowała się niezwykle elegancko. Dziewczęta wystąpiły w pięknych kreacjach, a chłopcy w szykownych garniturach. W trakcie imprezy uczniowie zrobili sobie także pamiątkowe zdjęcia klasowe, do których pozowali wraz z wychowawcami. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Niewątpliwie bal studniówkowy jest wyjątkowym wydarzeniem dla naszych uczniów. To ostatnie chwile spędzone razem, poświęcone integracji i wspólnej zabawie. To także moment, który odmierza czas do zakończenia szkoły i egzaminów maturalnych. Zapewne po latach, studniówkowy wieczór okaże się dla naszej młodzieży jeszcze jednym, bezcennym szkolnym wspomnieniem. 

Skip to content