Kształcimy młodzież od 50 lat.

Aktualności

Aktualności

STUDNIÓWKA 2019

2 lutego 2019

Studniówka to niezwykle ważna tradycja w kalendarzu szkoły ponadgimnazjalnej. To radosne wydarzenie przypomina, że za 100 dni pierwszy poważny krok w dorosłość.

11 stycznia 2019r. Młodzież z klas: 4TL1 (wychowawczyni – Agnieszka Elantkowska – Szymańska), 4TL2 (wychowawczyni – Alina Brzezińska) i 4TM (wychowawczynie – Magdalena Rabiega oraz Olena Jankowiak), bawiła się do rana, tym razem w „Zajeździe w Białej” w Białej Wsi.

Przedstawiciele klas, w imieniu wszystkich maturzystów, przywitali zebranych – dyrekcję szkoły, nauczycieli i rodziców oraz wręczyli im symboliczne kwiaty, dziękując im tym samym za trud edukacji i wychowania. Piosenkę dedykowaną nauczycielom zaśpiewała Lucyna Knop z klasy 4 TL1.

Następnie młodzież, zgodnie z tradycją, odtańczyła poloneza oraz wesołą, wszystkim dobrze znaną, belgijkę. Próby tańca prowadzone były pod czujnym okiem pani Bożeny Czarneckiej – Pilz. Na koniec głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Helwing, która dokonała uroczystego otwarcia studniówki. Tym akcentem zakończyła się oficjalna część i rozpoczęła się tak długo wyczekiwana zabawa taneczna, w której uczestniczyli zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz rodzice. W trakcie trwania imprezy robione były pamiątkowe zdjęcia, a o godzinie 24 wjechał na salę studniówkowy tort.

wpis i zdjęcia: Agnieszka Elantkowska-Szymańska

Skip to content