Kształcimy młodzież od 50 lat.

Aktualności

Aktualności

Uroczyste podsumowanie sportowej rywalizacji szkół w powiecie nowotomyskim

4 lipca 2022

W poniedziałek 13 czerwca 2022 roku w hali Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu odbyła się uroczystość podsumowująca sportową rywalizację szkół w powiecie nowotomyskim. Podczas wydarzenia przedstawiona została sportowa klasyfikacja szkół powiatu nowotomyskiego za rok szkolny 2021/2022. Tego rodzaju podsumowanie wyników sportowych szkół w powiecie odbyło się po 2-letniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. I po raz kolejny w naszej historii tej klasyfikacji zajęliśmy miejsce na podium!

Rok szkolny 2021/2022 pod względem wyników sportowych był dla nas znakomity i dzięki wysokim miejscom naszych uczniów na wielu zawodach otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę za III miejsce! Ponadto uzyskaliśmy za ten wynik gratyfikację finansową w kwocie 300 zł na zakup nowego sprzętu sportowego.

Pamiątkową statuetkę, dyplom i bon do zakupu sprzętu odebrała trójka uczniów w składzie: Samanta Kaczmarek, Jakub Młodystach i Krzysztof Oględziński, jako przedstawiciele naszych wszystkich sportowców, którzy przyczynili się do tego dużego sukcesu. Ponadto na uroczystości reprezentowali naszą szkołę: pani dyrektor Elżbieta Helwing i pan Marcin Olekszy – nauczyciel wychowania fizycznego.

Klasyfikacja szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2021/2022:

  1. Zespół Szkół Opalenica
  2. Zespół Szkół Nr 1 Nowy Tomyśl
  3. Zespół Szkół nr 2 Nowy Tomyśl
  4. Zespół Szkół Zbąszyń
  5. Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego Trzcinka
Skip to content