Aktualności

Aktualności

Zawody w Zamościu

10 maja 2024

Tydzień temu w dniach 19-21 kwietnia uczniowie z naszej szkoły, uczestniczyli w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się Zamościu. Zawody zgodnie z przewidywaniami były udanew grupie dziewczątOliwia Perz z klasy 2A w kategorii do 45 kg wywalczyła brązowy medalKarolina Kupś z klasy 3PTL w kategorii do 55 kg była szósta,Małgorzata Myjak z klasy 4LO – w kategorii do 59 kg nie miała sobierównychi pewnie zdobyła złoty medal bijąc jednocześnie rekord polski w rwaniu, który teraz wynosi 85 kg,ponadto Gosia zajęła drugie miejsce OPEN.Paulina Michalska z klasy 3W w kategorii do 76 kg była piąta.W grupie mężczyznw kategorii do 67 kg Adrian Haładuda uczeń klasy 3SW po pięknej walce do ostatniegopodejścia wywalczył brązowy medal.W kategorii do 81 kg Dominik Sieńko z klasy 4 LO okazał siębezkonkurencyjny i złotym medal stał się jego własnością,Natomiast w kategorii do 96 kg Kacper Dziamski również uczeń 4LO bijąc wszystkie rekordyżyciowe zdobył brązowy medali tytuł wicemistrza polski. Zarówno Małgorzata jak i Dominik oraz Kacper,zapewnili sobie udział w letnich zgrupowaniach ,które są przygotowaniami do pazdziernikowych mistrzostw europy juniorów do lat 20 w Raszynie.Opiekunem na zawodach był nauczyciel w naszej szkole Marcin Lampe.Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.